Bize Danışın

0553 444 3030

Klima montaj eğitimi

Meslek olarak klima servisi olmak istermisiniz? Klima montaj eğitimi ile çok kazançlı bir mesleğiniz olabilir. Klima  eğitimi kısa süreli olarak yapılmaktadır. Klima mesleki eğitimlerimiz sonunda milli eğitimi klima sertifikası verilmektedir. Klima tamir kursumuza katılarak yüksek kazançlı ve sürekli yapacağınız bir işiniz olacak.

Soğutma eğitimi sonunda isterseniz yetkili klima servislerinde maaşlı çalışırsınız veya özel servislerle fason çalışabilirsiniz. Veya internet üzerinden özel servis olarak mobil hizmet verebilirsiniz. Klima montajı yapabilirsiniz, Klima bakımı yapabilirsiniz, Klima sökme veya demontaj servisi yapabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

Related Post

Hello world!

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing! Alakalı yazılar: Alakalı yazı yok.

09 Nisan 2018’de Klima tamir eğitimi başlıyor

Klima bakım, montaj ve tamir eğitimi 09 Nisan 2018’de başlıyor. her marka ve model klimaya müdahale edebileceğiz Klima Eğitimi için kayıtlarımız hızla devam etmektedir. Klima eğitimlerimize katılmak için acele edin.

F gaz eğitimi ve sertifikası

F gaz eğitimi mutlaka almanız gerekiyor. Klima servisi olarak çalışıyorsanız mutlaka F Gaz eğitimi alarak F gaz sertifikasına sahip olmanız gerekmektedir. Klima eğitimlerimize katılarak yeni meslek sahibi olabilir ve klima